Amerika
Zhit zhizn 2023 izle
İncele
Zhit zhizn 2023 izle
Orjinal Dil
Zhit Zhizn 2023 30'lu yaşların başlarında hayatın yükünü tek başına omuzlamaya çalışan Anyan'ın hikayesini konu almaktadır. İşinde son derece başarılı kariyer yapmış olan Anya, kocasının ani ölümünden sonra bir bunalım süreci yaşar. Henüz 30 yaşlarında bir kadın olması hayatının geri kalanı konusunda özellikle ilişkilerinde iyi seçim yapması gerektiğinin farkındadır. Bunalım sürecini atlatan arkadaşları ile yeniden bir araya gelen genç kadın kendisine o günden sonra özgür, bağımsız bir hayat inşaa eder. Bundan sonraki hayatında karmaşık ilişkilere tamamen kapılarını kapatan Anya, aşk hayatını günü birlik ilişkilerden yana kullanma kararı alır. Genç yakışıklı bir adamla gece klübünde tanışan ve erotizm dolu gün geçiren kadın özgürlüğünü kimse uğruna kısıtlamaz. Erotik ve dram sahneleri ile izleyici karşısına çıkan "Zhit zhizn 2023" yüksek görüntü kalitesi orijinal dil seçeneği ile sizlerle oluyor.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5.7
 • 158
 • 0
28 Otel Odası izle
İncele
28 Otel Odası izle
Orjinal Dil
28 Hotel Rooms (2012), yazar ve yönetmenliğini Matt Ross'ın üstlendiği bağımsız erotik, romantik ve drama filmidir. Film, kadınların dilinde romantizmden oldukça iyi anlayan adamın 28 farklı otel odasındaki hikayesini anlatıyor. Chris, işleri sebebi ile sıklıkla şehir dışını ziyaret etmektedir. Belirli haftalarda düzenlenen seminerler, iş toplantıları gibi bir çok yerde olamsı gerekmektedir. Sıradan bir gün iş gezisi esnasında Marin adında orta yaşların başında güzelliği ile büyüleyici kadınla tanışır. İlk buluşmaları sonucunda akşam yemeği esnasında birbirlerine oldukça güven veren konuşmaları sergileyen ikili, yemeğin sonunda duygusal anlamda yakınlaşmaya başlarlar. İki yetişkin gibi hayatları bir taraftan devam ederken, diğer tarafta ise 28 otel odasında farklı bir görüşme gerçekleştirme sözü verirler. Fakat ilişkilerine duygusal anlamda yaklaşmalarının zaman içerisinde artı ve eskilerini görmek zorunda kalacaklardır. 28 Hotel Rooms," sıradışı bir anlatım tarzıyla ve iki başrol oyuncusunun performanslarıyla dikkat çeken bir erotik film olarak bilinir. İlişkiyi farklı bakış açılarından göstererek izleyicilere düşündürücü bir deneyim sunar.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 5,6
 • 188
 • 0
Educating Brittney 2005 izle
İncele
Educating Brittney 2005 izle
Orjinal Dil
Educating Brittney 2005 filmi erotik ve dram türünde yerini alıyor. Ünlü film yönetmeni Francis Locken'in kaleme aldığı yapımda, İki varlıklı iş adamı, genç ve çekici kadınları istismar etmeyi amaç edinmiş kişiler olarak karşımıza çıkmaktadır. Güzelliği ile büyüleyici bir kadın olan Brittney, günü birlik ilişki yaşamada uzman olan Andre ve Dominique arasındaki cazip bir iddiada en büyük ödül haline gelir. Adeta hırs yaptıkları bu yarışmada Brittney, genç hizmetçisi Dominique'in elinde olmasına rağmen genç ve çekici Gregory ile evlidir. Bununla birlikte Andre, masum kızı her koşulda baştan çıkarmaya kararlılıkla yönelmektedir. Bu hikayede her karakter, Brittney'e dünyanın karmaşık yollarını öğretmeye çalışmaktadır. Erotik sahneleri ile izleyicileri ekranlar karşısına kilitleyen Educating Brittney 2005, keyifli bir sinema keyfi sunuyor.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5,6
 • 277
 • 0
Up Your Alley 1971 izle
İncele
Up Your Alley 1971 izle
Orjinal Dil
1971 yapımı Up Your Alley, Erotik ve komedi türü içerinde yerini alıyor. Filmin konusunu kısaca ele alacak olursak; Uykusuz vakitlerinin çoğunu büyük göğüslü çıplak kadınlar hakkında hayal kurarak geçiren ezik bir bekâr, rüyalarında gördüğü bu kadınlarla dolu bir film festivali partisinde garsonluk işi bulur. Ne yazık ki, bir Mafya mücevher kaçakçılığı komplosuna karışır ve yanlışlıkla kalp krizi geçirten bir Mafya liderinin yerine geçmek zorunda kalır.Genel olarak, bu tür yapım, erotik ve dram temalarını birleştirerek karmaşık karakter ilişkilerini, içsel çatışmaları ve duygusal zenginlikleri derinlemesine inceleyen bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5,6
 • 314
 • 0
Aşk İçin Kiki izle
İncele
Aşk İçin Kiki izle
Orjinal Dil
Aşk İçin Kiki - Kiki, Love to Love, farklı yaşamlardan ve ilişki türlerinden bir grup insanın komik ve dokunaklı hikayelerini işleyen eğlenceli bir İspanyol filmidir. Film, çeşitli karakterlerin cinsellik, aşk ve ilişki konularında yaşadığı deneyimlere odaklanır.Madrid'deki apartman dairesinde yaşayan farklı karakterlerin hayatları kesişir. Film, cinsellikle ilgili komik ve bazen de utandırıcı anları incelerken, karakterlerin iç dünyalarını da keşfeder. Birbirlerine farklı amaçlarla danıştıkları terapist Kiki rehberliğinde, karakterlerin cinsel dürtülerini ve ilişki sorunlarını ele aldığı sahneler yer alır.Filmin merkezinde, engelli bir adamın cinsel isteklerini deneyimlemesine yardımcı olmak istemesi ve yanında çalışan kadının duygusal karmaşıklığı bulunur. Aynı zamanda evli bir çift, aşk hayatlarını canlandırmak için farklı yöntemler dener. Film, kendi içlerinde geçen hikayeleri ile karakterlerin duygusal büyümelerini ve ilişkilerdeki değişimlerini vurgular."Kiki, Love to Love," cinselliği ve ilişkileri mizahi ve insancıl bir bakış açısıyla ele alırken, karakterlerin karmaşıklığını ve insan doğasındaki farklı yönleri anlamamıza yardımcı oluyor.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 6,5
 • 369
 • 0
La maison 2022 izle
İncele
La maison 2022 izle
Orjinal Dil
La maison 2022 erotik, dram filminde, başrol oyuncusu Emma, seks işçilerinin yaşadığı dünyayı anlamak ve bu deneyimleri bir kitap haline getirmek istediği için La Maison adlı bir seks işçisi olarak çalışmaya başlar. Başlangıçta bu işi sadece araştırma amacıyla yapmaya başlar, ancak zamanla bu dünyanın içine daha derinlemesine çekilir.La Maison'da geçirdiği zaman boyunca, Emma cinsellikle ilgili olan sadece fiziksel yönünün ötesinde, seks işçilerinin günlük yaşamlarını ve duygusal deneyimlerini anlamaya başlar. Ancak bu deneyimler onun için beklediğinden daha karmaşık ve zorlu hale gelir.Emma aynı zamanda romantik ilişkileri kurmanın da ne kadar zor olduğunu keşfeder. Partnerleriyle gerçek ve derin duygusal bağlar kurmada zorluk yaşar. Geçmişte yaşadığı deneyimler, güven ve anlayış eksikliği gibi faktörler, romantik ilişkilerde onun için ekstra engeller yaratır.
 • 1 saat 23 dk
 • IMDb 5.6
 • 410
 • 0
The Chameleon 1989 izle
İncele
The Chameleon 1989 izle
Orjinal Dil
1989 yapımı erotik filmi The Chameleon adlı yapımda kocası tarafından ihanete uğramış seksi bir kadının intikam uğruna için neleri göze alacağını konu almaktadır. Leslie, kendisinden yaşça büyük olan zengin kocası ile mutlu bir yaşam sürdürüyor olsa da, kocasının onu aldatması gerçeğini kabullenemez. Genç kadın ayrılmak yerine kocasından intikam almanın doğru bir karar olduğunu düşünür. Kendi şirketlerinde çalışmakta olan yakışıklı bir genç adam ile yakınlaşmaya başlayan kadın kocasının kendisine karşı intikamını bu şekilde cevap veriyor. Erotik sinema severlerin en çok izlediği yapımlardan biri olan "The Chameleon 1989" orijinal dil seçeneği ile sizlerle oluyor.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 6,5
 • 956
 • 1
Foxtrot 1982 izle
İncele
Foxtrot 1982 izle
Orjinal Dil
Foxtrot erotik izle, Foxtrot izle, Bay Luther zenginliği ile bir çok kişi tarafından bilinen bir isimdir. Yaşının ilerlemesi ve eşinin uzun yıllar önce ölmesi nedeni ile evde kendisini idare edebilecek bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyar. Genelde seksi alımlı kadınların yanında olmaktan hoşnut olan milyoner, D'Arcy adında bir kadın ile görüşür ve yanında kalması için gerekli imkanları sunar. Kadının asıl amacı ise para avcılığı yapmaktır. Genç erkeklere düşkün olan bu kadın Bay Luther ile sadece parası için bir araya gelmiştir. Yaşlı adamın sayılı günlerinin kaldığını ve bundan sonraki hayatında yüklü bir servet elde edebilmek için her yöntemi deneyen D'Arcy'ın akıl almaz hikayesini konu almaktadır.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 5.5
 • 916
 • 0
Segreti Di Donna izle
İncele
Segreti Di Donna izle
Orjinal Dil
Sapık ruhlu bir adam yaşadığı şehrin en popüler spor salonlarından biriye üyelik yaptırır. Amacı aslında burada spor yapmak değil kadınları takibe almaktır. Soyunma kabinlerini kullanan kadınları yakından takip eden adam durumu daha ileriye götürür ve onların giysileri ile fantezi yaşamaya başlar. Kadınların eşyaları ile renkli fanteziler kuran adamın onları elde edebilmek için her yolu denemesini ve neler yapabileceği konu almaktadır. Erotik film türünde yer alan 2005 yapımı Segreti Di Donna izle adlı yapımını orijinal dil seçeneği ve yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5.5
 • 794
 • 0
Ten Tricks izle
İncele
Ten Tricks izle
Orjinal Dil
Emily, 40'lı yaşların başlarında güzel bir kadındır. Hayatı boyunca hayalini kurmuş olduğu kariyer planlamasını gerçekleştirmiş fakat kendi özel hayatında yol katedememiştir. Düzgün bir ilişki kuramayan ve her zaman annelik duygusunu yaşamak isteyen kadının farklı bir açıdan buna çözüm arayışına girmesini konu almaktadır. Gecenin bir yarısı kimselerin göremeyeceği şekilde kendisini saklayarak genel evde çalışmaya karar verir. Aslında buradaki amacı para veya zevk değildir. Hoşuna giden ve gerçekten kendi kriterlerini sağlamakta olan bir adamdan çocuk sahibi olmaktır. Emily'in dram ve erotizm dolu hayat öyküsünden kesitleri konu alan 2022 yapımı Ten Tricks izle sizlerle oluyor. Erotik film ve yetişkin yapımlar türünde yer alan ve oldukça ilgi gören sinema filmi yüksek görüntü kalitesi ve orijinal dil seçeneği ile izleyici karşısına çıkıyor.
 • 1 saat 34 dk
 • IMDb 5.4
 • 1.301
 • 0
Camp Belvidere izle
İncele
Camp Belvidere izle
Orjinal Dil
Rose, son derece hırslı bir karaktere sahiptir. İdealleri uğruna her şeyi göze alan genç kadın uzun yıllar boyunca kamp lideri olarak görev yapmıştır. İşinden ayrılma kararı alan genç kadın yakın arkadaşı ile birlikte hafta sonunu kırsal bir bölgede geçirmeye karar verirler. Amaçları biraz kafa dağıtmak ve bir kaç bira ve eğlenceli vakit geçirerek hafta sonuna noktayı koymaktır. Arkadaşı Lisa ile uzun yıllardır dost olmalarına rağmen birbirlerine karşı ilgi duyduklarını zaman zaman anlasalarda ikiside ilk adımı atan olmaz fakat bu hafta sonu planı geçmiş yıllarında öcünü alacaktır. Erotik, dram temalı Camp Belvidere yüksek görüntü kalitesi ve heyecan verici konusu ile sizlerle oluyor.
 • 1 saat 34 dk
 • IMDb 5.0
 • 997
 • 0
Beach Babes From Beyond 1993 izle
İncele
Beach Babes From Beyond 1993 izle
Orjinal Dil
Üç genç kız yaz tatillerini kırsal bir kasabada bulunan sahil köyünde yapmak isterler. Rezervasyon ve her şeyi tamamladıktan sonra yola çıkan genç kızlar sevgililerinden uzak bir gün geçirmenin planını yaparlar. Bir taraftan kumsal, güneş ve masmavi denizin keyfini kuran genç kızlar yakışıklı adamların gözünden kaçmaz. Otelin düzenlediği gece partisine katılan üç kafadar ve yaşadıkları erotizm hikaye sizlerle oluyor.
 • 1 saat 35 dk
 • IMDb 5,6
 • 793
 • 0

erotik film

Günümüzde bir çok kategori altında yüzlerce hatta binlerce sinema filmi yer alıyor. Bunların içerisinde erotik film yapımları en çok talep gören ve izlenenler arasında zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Erotik filmler denildiğinde bunu ön yargılı yaklaşmak yerine dram ve bir çok yapımın içerisinde +18 türü filmlerinde yer aldığı gerçeğini unutmamak gerekiyor. Ön yargılı davranmak ve eleştirme yapmadan önce Erotik kelimesinin ne anlama geldiğini iyi bilmek gerekiyor. Bu yüzden sizlere burada detaylı bilgi vermek istedim.

+18 filmler

Öncelikle Erotik kelimesinin Fransız kökenli bir kelime olduğunu bilmenizi isterim. TDK'ye göre cinsel duyumlar veya onlara bağlı olan duyumların uyandırılmasını ifade etmektedir. Erotik kelimesinin diğer anlamaları ise şu şekilde; Kösnül, şehvani ve şehevidir. Erotik film izleyicilerin cinsel hayatına ne kadar dokunuyor en çok merak edilen konuların arasında yerini alıyor. Bunun cevabını ise şu şekilde açıklayabiliriz. Neticede izlediğimiz bir çok sinema filminin senaryosu kurgu üzerine kurulmuştur. Bu yüzden erotik içerikli yapımlardaki sahneler gerçek hayatlar ile mukayese edilmese de izleyicinin ilişki hayatı renklendirebiliyor. Her ne kadar bu tarz filmlere bir çok kişi ön yargılı davranıyor olsa da, bu durumun doğru olmadığı düşüncesindeyim. erotik filmlerErotik sinema filmlerine bakış açısı ve yorumlama durumuna göre özetleyebilirsiniz. Örneğin iki türlü bakış açısı üzerinden yorumlayacak olursak. Birincisi ahlaksız bir film diyebiliriz. Diğer bir bakış açısı ile monoton bir ilişkiyi renklendirmek amacı ile izlenebilir. Yani birden fazla bakış açısı ve kişinin yorumlaması ile farklı mesajlar ortaya çıkabilir. Sizlerde sitemizden yüksek görüntü kalitesinde erotik film izlemek istiyorsanız +18 film türünde yer alan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
escort ümraniye ümraniye escort bayanlar ankara escort bayan antalya bayan escort gaziantep escort gaziantep escort ankara escort bodrum escort
sex filmleri-- 18 filmler--betist - onwin giriş - 1xbet giriş - casino siteleri - 1win - casino siteleri