1. Asla Vazgeçme – Around the Block izle

    Asla Vazgeçme – Around the Block izle

    Kendisini mesleğine adayan bir edebiyat öğretmeni olan Dino Chalmers (Christina Ricci), Sydney’e öğretmenlik yapmak için gider.Burada yoksul ve okuma yazma bilmeyen kişilere yardımcı olmak isteyen genç öğretmen bir umut ile görevine başlar.Hayatında kötü olaylar ile karşılaşan Simon adlı bir öğrenci sanata olan düşkünlüğünü ilerletmek için öğretmeni Dino dan yardım ister.Öğrencisinin başarısı için her mücadeleye göğüs geren bir öğretmenin yaşamı ve azimine seyirci olacağımız başarılı bir yapım sizler ile buluşuyor.İyi seyirler dileriz.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      2013   5.2   212

Background
Kendisini mesleğine adayan bir edebiyat öğretmeni olan Dino Chalmers (Christina Ricci), Sydney'e öğretmenlik yapmak için gider.Burada yoksul ve okuma yazma bilmeyen kişilere yardımcı olmak isteyen genç öğretmen bir umut ile görevine başlar.Hayatında kötü olaylar ile karşılaşan Simon adlı bir öğrenci sanata olan düşkünlüğünü ilerletmek için öğretmeni Dino dan yardım ister.Öğrencisinin başarısı için her mücadeleye göğüs geren bir öğretmenin yaşamı ve azimine seyirci olacağımız başarılı bir yapım sizler ile buluşuyor.İyi seyirler dileriz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.